Bloglar

Karekodla Paket Servis

0 dakika okunma süresi.

741

İşletmelerin hangi yollarla paket servis yapabileceğini önceki yazımızda konuşmuştuk.

 

İşletmeci hangi yöntem ya da yöntemlerle paket servis yapacağını seçti ve siparişler geldi. Tam bu noktada kurumun bazı giderleri ortaya çıkmaya başladı: Komisyon, domain, hosting, e-ticaret, tasarım(web, mobil uygulama) masrafı. Bunlar işletmecinin elde ettiği kârın neredeyse %50’sini ortadan kaldıran masraflar. İşletmeci bu durumdan ne kadar memnun?

 

Karekod ile paket servis yöntemi ile işletme sahibini bu masrafların tümünden kurtarmayı vadediyoruz. Kurulacak basit ve kullanışlı bir sistemle, işletmecinin kârı kendine kalacak. Aldığı her siparişten elde edilen kâr, direkt olarak kasaya girecek.

 

Paket servis satışınızı karekod sistemine aktarıyoruz. Menü, sipariş verme, sipariş takibi. Hepsi tek bir yerde, hem de size özel oluşturulan bir platformda! İşte karşınızda dijital menü. İşletmenin online sipariş almasını sağlayan fakat yüklü komisyon talep eden firmaları aradan çıkarıyoruz.

 

İşletmenin yapması gereken tek şey üzerine karekodu bastırdığı magnet, afiş vb. duyuruları dağıtmak.

 

Karekod müşteri tarafından mobil cihaz üzerinden taratılıyor, müşteri menüye ulaşıyor. Buradan istediği yiyecekleri sepetine ekliyor ve siparişi tamamlıyor.

Bu sırada işletme sistemin kurulu olduğu bilgisayardan bildirim sesi duyuyor. İşte, sipariş tüm detayları ekranınızda! Uygulama üzerinden müşteriye siparişi ile ilgili bilgi verebilirsiniz. İşletme dilerse siparişi yazdırabilir ya da farklı bir ekrana yollayabilir.

İşletme ekranının örneğini aşağıda görüyorsunuz.

 

Kirazsoft Karekodla Paket Servis uygulamasıyla size, maliyetsiz ve konforlu bir sipariş süreci sunuyoruz.

Detaylı bilgi için bize ulaşın.